Bizi Arayın

0412 503 00 05
Randevu Al

Hakkımızda

Hakkımızda
Hakkımızda

Neden Soulenity

Soulenity Psikoterapi Merkezi’nin kuruluş amacı akıl ve ruh sağlığının bütün birimlerinde hizmet vererek danışanların ihtiyacı olan tüm destek ve tedavileri multidisipliner bir yaklaşımla yerinde alabilmesine olanak sağlamaktır. Merkezimizde çocuk, ergen ve yetişkinlere yönelik psikoterapi, psikiyatri, psikoloji, özel eğitim, dil ve konuşma terapisi, oyun terapisi, ergoterapi, EMDR terapisi,  çocuk gelişimi  branşlarında profesyonel hizmet sunulmaktadır. Merkezimizde, tüm bu branşların bir arada çalışmaları belirlenen tedavi programının, danışanın ihtiyacına göre, en etkin şekilde uygulanmasını daha olanaklı hale getirmektedir.

Aynı zamanda Doğu ve Güneydoğu bölgelerinde çalışan akıl ve ruh sağlığı profesyonellerinin batıdaki metropol şehirlere gitmek zorunda kalmadan zamandan ve eğitim dışındaki masraflardan tasarruf edip ihtiyaç duydukları eğitimleri güvenilir, kanıta dayalı, iyi organize edilmiş, etik ilkelere uyan, klinik pratik ve süpervizyonları içerecek şekilde merkezimizde kolaylıkla alabilmelerini sağlamaktır.

Soulenity Psikoterapi Eğitim ve Danışmanlık Merkezi, alanında başarıları ile isim yapmış “Akıl ve Ruh Sağlığı Profesyonelleri” ile bir yandan kurumsal bir ortamda en iyi ve en kaliteli hizmeti bilimsel yaklaşımlar ve etik ilkeler çerçevesinde vermeye, bir yandan da danışanların kendilerini rahat ve güvende hissedebilecekleri konfor ve özeni bir araya getirmeye çalışmaktadır.

Soulenity her yaşta bireyin ruhsal sorunlarına ve özel gereksinimlerine yönelik danışmanlık, tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerini karşılama misyonuyla kurulmuştur. Akıl ve Ruh sağlığı alanında ihtiyaç duyulan tüm birimlerin aynı kurum çatısı altında toplanması amaçlanmıştır.

Merkezimizin sunduğu hizmetlerden biride örgütsel ve endüstriyel bazda psikoloji hizmetleri ve kurumsal danışmanlık faaliyetleridir. Bu kapsamda çalışan bulma, seçme, yerleştirme, eğitme ve performansı arttırmaya yönelik eğitim ve destek hizmetleri verilmektedir. Kurum çalışanlarının tatmin ve performansını arttırmaya yönelik planlamalar ve çalışmalar yapılmaktadır.

İletişime Geç